Наш проєкт «Музика пограниччя “MuZa”», що реалізовується у партнерстві НУО «Асоціація Аніматорів Фольклорного Руху» (Польща, м. Люблін) та ГО «Творче об’єднання “Нівроку”» ТО Нівроку (Україна, м. Тернопіль) буде презентовано на річній конференції Програми Транскордонного Співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 CBC Programme Poland-Belarus-Ukraine яка відбудеться у вигляді сімейного пікніка “ПОЗНАЙОММОСЯ У ЗАМОСТІ!” 23 липня з 14.00 до 21.00 на площі Великий Ринок (Rynek Wielki) у Замості .

Разом із бенефіціарами проєктів ПБУ, організатори заходу підготували багато цікавинок для всіх вікових груп. Кожен знайде щось цікаве для себе. Також кожен матиме змогу ознайомитись із самою Програмою, бенефіціарами з Польщі та України, результатами профінансованих проєктів та, нарешті, планами на майбутнє польсько-українського транскордонного співробітництва.

З 14.00 до 18.30 год. Площу Ринок буде розділено ринок на кілька зон, і в кожній з них чекатимуть сюрпризи. Відвідувачі зможуть взяти участь у майстер-класах – виготовити власноруч воскову свічку, навчитись надавати першу допомогу чи взяти участь у міні-велопробігу. У зоні відпочинку учасники заходу зможуть здійснити віртуальний тур українськими Карпатами, відвідати об’єкти дерев’яної архітектури Польщі та України.
Для тих, хто любить адреналін – вежу ратуші Замостя буде перетворео на вершину гори, а наповнений водою басейн 11 м х 7 м замінить річку. Гори та річка на ринковій площі Замостя? Звучить дивно. Але ви будете ще більше здивовані, побачивши, для чого вони служитимуть.
Організатори пікніку не забули і про гурманів! На відвідувачів чекатимуть регіональні смаколики, приготовані під час заходу, а також морозиво, солодка вата та попкорн.
Кульмінацією заходу буде з 18.30 до 21.00 год концерту польського «Оркестру Святого Миколая» та українського гурту «Joryi Kłoc», які є учасниками нашого проекту «Музика пограниччя “MuZa”» в рамках якого  готують до запису спільний фолькльорний СD