Відновлюємо роботу над нашими довоєнними проєктами

27 червня 2022 року в місті Любліні, вперше після початку збройної агресії Росії проти України відбулась робоча зустріч Польсько-Української робочої групи проєкту «Музика Пограниччя».

У зустрічі взяли участь Асоціації аніматорів фольклорного руху (м. Люблін) представник Agnieszka Matecka та музичний гурт Orkiestra Świętego Mikołaja з польського боку та ТО Нівроку (м. Тернопіль) представник Олександр Домбровський та музичний гурт Joryj Kloc з українського боку.

Учасники зустрічі обмінялись думками з приводу поновлення діяльності проекту в умовах дії військового стану в Україні, визначили графік подальшої роботи, остаточно узгодили концепцію звучання та строки видання спільного фольклорного альбому на  CD, музичний матеріал якого вже записано на студії.

Проєкт «Музика пограниччя “MuZa”» реалізовується у партнерстві НУО «Асоціація Аніматорів Фольклорного Руху» (Польща, м. Люблін) та ГО «Творче об’єднання “Нівроку”» ТО Нівроку (Україна, м. Тернопіль), за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках Програми Транскордонного Співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 CBC Programme Poland-Belarus-Ukraine