ЗРОБИМО ВИБОРИ ЧЕСНИМИ – РАЗОМ!!!

Вже протягом десяти років наша організація  веде спостереження за дотриманням виборчого законодавства  під час проведення  виборів президента та органів влади та місцевого самоврядування різних  рівнів.

Ось і цього разу 18 вересня 2020 року Центральна виборча комісія надала Творчому об’єднанню «Нівроку» дозвіл мати офіційних спостерігачів на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року. У зв’язку із цим ми оголошуємо про початок формування в Тернопільській області незалежної  мережі громадських спостерігачів, та запрошуємо усі зацікавлені громадські організації та  активістів до співпраці. Крім того нами формується п’ять мобільних груп довгострокових спостерігачів які почнуть свою роботу на території Тернопільської області вже незабаром.

Цього року ми не писали виборчих пректів та не маємо донорської підтримки одже спостереження за виборами будемо здійснювати виключно за рахунок внутрішніх резервів нашої організації які є досить обмеженими, тому будемо раді будь-якій сторонній допомозі фінансами, людьми, транспортом, інформаційною підтримкою та іншими ресурсами.

Просимо звернути увагу, що жоден член Творчого об’єднання «Нівроку» не балотується на місцевих виборах 2020 і наша громадська організація принципово не співпрацює із жодною політичною партією чи кандидатом на виборах та відмовиться від пропозицій про підтримку від них, якщо такі будуть мати місце.

Наші контакти:

Громадська організація «Творче об’єднання «Нівроку»

Тел. +380673704406

Ел. пошта: tmo.nivroku@ukr.net

Веб-сайт: www.nivroku.org.ua

Адреса для листування:   абонетська скринька №1000, м. Тернопіль, 46016

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *