Коаліція «За прозорі та чесні вибори» залишається в силі

03 липня на  прес-конференції у Тернопільському прес-клубі журналісти дізналися, як контролюватиме хід парламентської виборчої кампанії на території області об’єднання громадських активістів.

Керівник тернопільського ТО «Нівроку» Олександр Домбровський ( він же керує проектом «Залучення молоді до активної участі у президентських та парламентських виборах України 2019 р. та запобігання порушень виборчого законодавства в

Тернопільській області») нагадав, що в березні цього року 12 громадських організацій підписали меморандум про об’єднання в коаліцію «За чесні та прозорі вибори!». Відтак для виявлення порушень та оперативного інформування про них, зокрема, було сформовано групу із 30 спостерігачів, що пройшли відповідне навчання, та 5 мобільних груп для об’їзду територій, а тепер ця діяльність продовжуватиметься. «Зараз знову формуються 5 мобільних груп, які будуть забезпечені усім необхідним, та розробляються маршрути перевірок в день виборів, – повідомив Олександр Домбровський. – Вся інформація буде оперативно оприлюднювати

ся, зокрема, і розміщуватиметься в нашій групі «За прозорі і чесні вибори» у Фейсбуку. Там же може повідомити про виявлене порушення будь-хто».
Координатор коаліції «За прозорі та чесні вибори» Іван Марчук коротко зупинився на основних порушеннях, які виявляють громадські активісти під час моніторингу виборчої кампанії до Верховної Ради. Найбільше їх наразі непокоять різноманітні агітаційні акції, які проводяться за рахунок бюджетних коштів. Насамкінець організатори заходу відповіли на запитання журналістів та закликали приєднуватися до контролю за ходом виборчої кампанії усіх небайдужих.

Захід відбувся в рамках проекту «Залучення молоді до активної участі у Президентських та Парламентських виборах  України 2019 р. та запобіганню порушень виборчого законодавства в Тернопільській області». Проект здійснено за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

В даній публікації використані матеріали із сторінки http://pressclub.te.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *