Прес-анонс

До уваги журналістів

27 березня о 14-00 в Тернопільському прес-клубі  відбудеться прес-конференція ТО “Нівроку” та коаліції громадських організацій «За прозорі та чесні вибори». У прес-конференції візьмуть участь:

  • Керівник проекту «Залучення молоді до активної участі у Президентських та Парламентських виборах України 2019 р. та запобіганню порушень виборчого законодавства в Тернопільській області» Олександр Домбровський
  • Координатор коаліції «За прозорі та чесні вибори» Іван Марчук
  • Помічник аташе з питань культури Посольства США в Україні Сергій Решетов

Учасники прес-конференції представлять проміжні результати громадського моніторингу перебігу Президентської виборчої кампанії в Тернопільській області.

Запрошений гість, Сергій Решетов представить Фонд сприяння демократії Посольства США в Україні та його діяльність, ознайомить присутніх із грантовими можливостями Фонду для громадських організацій та ЗМІ.

Захід відбудеться 27 березня 2019 року (середа) о 14 годині 00 хв. у приміщенні Тернопільського прес-клубу за адресою вулиця Качали, 3.

Захід проводиться в рамках проекту «Залучення молоді до активної участі у Президентських та Парламентських виборах  України 2019 р. та запобіганню порушень виборчого законодавства в Тернопільській області». Проект здійснено за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Тел. для довідок +380 67 3704406

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *