Залучення молоді до активної участі у позачергових виборах Президента України та запобіганню порушень виборчого законодавства в Тернопільській та Хмельницькій областях

← Назад

В 2014 р. на територіях Тернопільської та Хмельницької областей під час проведення позачергових виборів Президента України  проведено широку інформаційної кампанію, в першу чергу в нових медіа, для залучення якомога більшої кількості молоді до участі у виборах. Найбільш активні представники молоді пройшли відповідне навчання і були залучені в якості незалежних громадських спостерігачів на виборах з метою запобіганню порушень виборчого законодавства в Тернопільській та Хмельницькій областях.

Головна ідея проекту полягла в тому, щоб не просто закликати молодь брати участь у виборах, а також залучити активну молодь до процесів демократизації виборчих процесів в Україні, а саме залучити їх до моніторингу прозорості виборчого процесу в якості громадських спостерігачів та до проведення просвітницької кампанії серед виборців .
Під час реалізації проекту  активно використовувались сучасні інформаційні технології, зокрема соціальні медіа та інтерактивні карти для оперативного передавання та оприлюднення інформації про порушення під час голосування на виборах.