Залучення молоді до активної участі у виборах та протидії порушенням під час їх проведення в Тернопільській обл

← Назад

Під час проведення виборів до Верховної Ради України 2012 року було проведено широку інформаційну кампанію, в першу чергу в нових медіа, з метою залучення якомога більшої кількості молоді до участі у виборах та ознайомлення виборців із особливостями нової виборчої системи.

Активні представники молоді пройшли навчання і були залучені в якості незалежних громадських спостерігачів та місцевих координаторів інформаційної кампанії проекту в усіх районах Тернопільської області.

Головна ідея проекту полягла в тому, щоб не просто закликати молодь брати участь у виборах, а також залучити активну молодь до процесів демократизації виборчих процесів в Україні, а саме залучити їх до моніторингу прозорості виборчого процесу в якості громадських спостерігачів та до проведення просвітницької кампанії серед виборців не тільки в обласному центрі а і в усіх районах Тернопільської області.
Під час реалізації проекту  активно використовувались сучасні інформаційні технології, зокрема соціальні медіа та інтерактивні карти для оперативного передавання та оприлюднення інформації про порушення під час голосування на виборах.